O nas

Nie od razu Kraków zbudowano to blog poświęcony opowieściom i ciekawostkom nie tylko z Krakowa. Prezentujemy tutaj treści stworzone pod kątem szeroko rozumianego pozycjonowania, SEO, content buildingu, content marketingu. Umieszczone tutaj artykuły i wpisy są przykładem naszego copywritingu.

To nie jest typowy Blog SEO – nie znajdziesz więc tutaj porad związanych z SEO i pozycjonowaniem. Za to znajdziesz przykłady tekstów, opisów, treści, opowiastek, które piszemy na zamówienie. Znajdziesz tu także odnośniki do innych ciekawych blogów i publikowanych na nich artykułów, poradników itp.

Copywriting i Pozycjonowanie

Nie od razu Kraków zbudowano – to powiedzenie doskonale oddaje obecną sytuację, z jaką spotykamy się przy pozycjonowaniu. Aby sklep internetowy czy strona firmowa dobrze się pozycjonowała należy wykonać ogrom pracy.

Jednym z elementów jest budowanie treści – SEO copywriting. Ale ta treść nie może być byle jaka. Wyszukiwarki internetowe, tak jak wiodący Google, zwracają uwagę nie na samą objętość tekstu oraz ilość tekstów ale także, a może przede wszystkim na jego jakość i niepowtarzalność.

Do tego wszystkiego treści powinny być ciekawe dla ludzi. Interesujące, przyciągające uwagę i zachęcające do podzielenia się nimi, czy to przez udostępnienie w mediach społecznościowych czy przez podanie linku przez czytającego na swoim blogu/stronie. Sam link building to inna para kaloszy. Ale też nierozerwalnie związana z widocznością w wyszukiwarkach i pozycjonowaniem.

Jeśli potrzebujesz ciekawych i unikalnych treści na blog firmowy czy blog sklepu internetowego – służymy pomocą. Możesz skorzystać z zakładki Kontakt i napisać do nas.

SEO Kraków Wawel

Blog seo.krakow.pl

Blog pod adresem www.seo.krakow.pl
należy do grupy stron ASGARD KRAKÓW.