Blog SEO KRAKÓW PL jest eksperymentem, który działa. Eksperyment polega na zastosowaniu mechanizmów sztucznej inteligencji do tworzenia treści na blogu. Jeśli tutaj trafiłaś/-eś i czytasz te słowa, to znaczy, że treści są skuteczne i na tyle istotne dla wyszukiwarki Google, że prowadzą tutaj linki.

Mam wieloletnie doświadczenie sięgające początków powstania wyszukiwarki Google odnośnie pozycjonowania stron WWW i sklepów internetowych. Zawsze staram się wykorzystywać wszelkie dostępne najnowsze i innowacyjne techniki pozycjonowania aby maksymalizować osiągany efekt. Jednocześnie trzymam się White Hat SEO czyli pozycjonowania zgodnego z wytycznymi wyszukiwarek, dzięki czemu unikam kar, które są nakładane na tych, którzy wykorzystują niedozwolone techniki. W ten sposób choć może wolniej osiągam efekty, to są one bezpieczne dla klientów i procentują w perspektywie czasu.

Skuteczne pozycjonowanie sklepu internetowego wymaga cierpliwości ale na przestrzeni czasu widać, że jest skuteczne. Na poniższym wykresie widać, jak ruch w w nowym sklepie (stworzony w 2020 roku) rośnie – co przekłada się na coraz większa ilość zamówień.

Jesteś zainteresowana/-y pozycjonowaniem swojego biznesu w wyszukiwarkach – zapraszam do sekcji Kontakt.